KASKADER

17,18,19,20,21 MAJA godz. 20:00

Akcja, Komedia   reż. David Leitch,  USA, Czas: 125 min.

Ceny biletów: 18 zł (normalny) 16 zł (ulgowy) (2D napisy pl)

W filmie „Kaskader” nominowany do Oscara® Ryan Gosling wciela się w postać Colta Seaversa, niegdyś okrzykniętego najlepszym kaskaderem w branży, którego życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy wypadek na planie filmowym zmienia jego życie. Upadek łamie mu kręgosłup i niszczy jego aurę niepokonanego, zarówno dla innych, jak i dla niego samego.

Nominowana do Oscara® Emily Blunt wciela się w postać Jody Moreno, operatorki filmowej i byłej miłości Colta Seavera. Teraz reżyseruje swój pierwszy film, Metalstorm, w którym główną rolę gra Tom Ryder, największa gwiazda filmowa na świecie, Jody nie ma czasu, aby skupiać się na przeszłości lub otwierać stare rany. Kiedy Colt Seavers pojawia się na planie, rozwiązuje to pewne problemy związane z filmowaniem, ale stwarza niepożądane problemy emocjonalne. Pomimo wysiłków Jody, by zachować profesjonalizm, jej niezaprzeczalna chemia z Coltem dodaje złożoności do ich relacji.

„Kaskaderze” możemy przeczytać:

  • „Kaskader” jest fantastyczny! Akcja jest świetna, Blunt i Gosling mająniesamowitą chemię i jest zabawny! „Kaskader” to pozycja obowiązkowa, którą polecam absolutnie każdemu!
  • „Blunt i Gosling błyszczą”.
  • „Ta komedia akcji to list miłosny do kaskaderów i uroczo staromodny, romantyczny film.
  • „Kaskader” to film, jakie uwielbiamy oglądać: romans, akcja. Ryan Gosling w wydaniu komediowym nie zawodzi. Jego chemia z Emily Blunt elektryzuje. Praca kaskaderów jest wybitna”.
  • „Ryan Gosling i Emily Blunt są wspaniali.  Popisy kaskaderskie są absolutnie cudowne.”
  • „Kaskader” to czysta adrenalina od początku do końca! Ryan Gosling i Emily Blunt mają świetną chemię, znakomity humor sprawia, że jest to coś wyjątkowego.”
Skip to content