„MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY: DROGA DO WOLNOŚCI”

„MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY: DROGA DO WOLNOŚCI”

23,24,25,26,27 LIPCA godz. 16:00

Animacja, prod. USA reż. Elaine Bogan, Czas: 90 min. 

Ceny biletów: 16 zł (normalny) 14 zł (ulgowy) 2D dubbing pl

To kolejny rozdział ukochanej przez wszystkich historii ze studia DREAMWORKS. Historii, która zaczęła się w 2002 nominowanym do Oscara® filmem „MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY”.

MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY: DROGA DO WOLNOŚCI” to animacja o upartej, uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch.

Lucky Prescott nigdy nie poznała swojej zmarłej matki – Milagro Navarro, która była nieustraszoną kaskaderką jeździecką w małym miasteczku Miradero. Lucky dorastała w mieście pod czujnym okiem ciotki, Cory.

Podobnie jak jej matka, Lucky nie jest skłonna do przestrzegania zasad i ograniczeń, co przyprawia ciotkę Corę o ból głowy. Kiedy dziewczynka coraz częściej organizuje ryzykowne eskapady, ciotka postanawia, że przeprowadzą się do ojca dziewczynki, który mieszka w Miradero. Po przeprowadzce małe, senne miasteczko nie robi na Lucky żadnego wrażenia. Ale życie Lucky nabiera kolorów, gdy spotyka dzikiego mustanga o imieniu Duch. Oprócz tego zaprzyjaźnia się dwiema dziewczynkami Abigail i Pru. Kiedy pewnego dnia bezduszni ludzie planują schwytać Ducha i jego stado i sprzedać do niewoli, Lucky z pomocą nowych przyjaciół rusza na ratunek by przeżyć przygodę życia.

Skip to content