NAPOLEON – premiera

NAPOLEON

24,25,26,27,28 LISTOPADA godz. 14:00 i 19:40

1,2,3,4,5 GRUDNIA godz. 19:10

Dramat, Biograficzny, reż. Ridley Scott, prod.  Wielka Brytania, USA Czas: 156 min.

Ceny biletów: 18 zł (normalny) 16 zł (ulgowy) (2D napisy pl)  PREMIERA   

„Napoleon” to monumentalne widowisko, przedstawiające drogę do władzy jednej z najbardziej znaczących postaci światowej historii – Napoleona Bonaparte, w którego rolę wcielił się laureat Oscara® Joaquin Phoenix („Gladiator”, „Joker”) a w roli Józefiny zobaczymy nominowaną do Oscara® Vanesse Kirby („The Crown”, „Syn”).

Ta imponująca swoim rozmachem produkcja filmowa, zrealizowana przez legendarnego reżysera Ridley’a Scotta („Blade Runner” ; „Gladiator”), pokazuje historię przyszłego cesarza Francuzów przez pryzmat jego burzliwego związku z jedyną prawdziwą miłością, Józefiną. Na ekranie zobaczymy zarejestrowane okiem kamery w niezwykle realistycznych sekwencjach sceny bitew, będących realizacją wizjonerskich taktyk militarno-politycznych Napoleona – „geniusza wojny”.

Autorem scenariusza jest David Scarpa, który napisał scenariusz do jednego z poprzednich filmów Scotta „Wszystkie pieniądze świata”, a także do serialu „Człowiek z wysokiego zamku”. Widzowie mogą spodziewać się wspaniale dopracowanego widowiska. 

300 ludzi, 100 koni, 11 kamer na planie filmu NAPOLEON– oto co mówi reżyser RIDLEY SCOTT o swoi najnowszym filmie:

Skip to content