„PIOTRUŚ KRÓLIK 2: NA GIGANCIE” – tylko w kinach

„PIOTRUŚ KRÓLIK 2: NA GIGANCIE”

W Kinie Sokół 9,10,11,12,13, LIPCA, godz. 16:00

W pierwszej części Piotruś i Thomas McGregor (Domhnall Gleeson) toczyli między sobą bezlitosną walkę o ogród, a tak naprawdę o strefę wpływów. I wtedy pojawiła się Bea (Rose Byrne), która dała Thomasowi szansę, by stał się lepszym człowiekiem. 
Druga część zaczyna się momencie, w którym skończyła się pierwsza: Bea, Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę, a między Piotrusiem i Thomasem trwa coś na kształt zawieszenia broni. 
Bea realizuje swoje marzenie i wydaje książkę ze pięknymi ilustracjami własnego autorstwa. Z tego powodu cała rodzina jedzie do miasta. Tam wychodzi na jaw, że wszyscy uznają Piotrusia za psotnika i małego złośliwca z czym Piotruś nie do końca się utożsamia.
W tym wielkim, pełnym niebezpieczeństw, mieście Piotruś zmierzy się z negatywną o sobie opinią i odkryje jakim króliczkiem chce być. 

W drugiej części powrócą wszyscy bohaterowie, których poznaliśmy w pierwszej oraz wiele nowych postaci, jak choćby przebiegłego królika Barnabę. 

Piotruś Królik to postać stworzona przez angielską ilustratorkę i autorkę opowiastek i wierszy dla dzieci Beatrix Potter. Ilustrowaną przez siebie książkę o Piotrusiu Króliku wydała w 1902 roku. Do dziś książki Potter nadal dobrze się sprzedają na całym świecie, w tym w Polsce.

Przygotujcie się na prawdziwą przygodę!

Skip to content