SUPER MARIO BROS.FILM. – premiera

Twórcy Minionków, Sekretnego życia zwierzaków domowych, Sing i Grincha wraz z Nintendo, jednym z największych producentów i wydawców gier wideo (na rynku od 1889 roku) oraz z Universal Pictures zapraszają na jedno z największych kinowych wydarzeń tego roku, czyli:

SUPER MARIO BROS.FILM.

26,27,28,29,30 MAJA godz. 15:45 i 18:00

1,2,3,4,5,6 CZERWCA godz. 15:45 i 18:00

9,10,11,12,13 CZERWCA godz. 18:00

Animacja, Komedia, Przygodowy, reż.  Aaron Horvath, Michael Jelenic,  prod. USA, Japonia, Czas: 95 min.  

Ceny biletów: 18 zł (normalny) 16 zł (ulgowy)  (2D dubbing pl)           PREMIERA

SUPERMARIOBROS.FILM. przenosi widzów do tętniącego życiem, porywającego nowego uniwersum, w pełnym akcji, żywiołowym kinowym wydarzeniu.

W trakcie naprawy zepsutego wodociągu, dwaj hydraulicy z Brooklynu – Mario (w oryginalnej wersji językowej Chris Pratt) i jego brat Luigi (Charlie Day) zostają nagle przetransportowani w dół tajemniczej rury i lądują w magicznym nowym świecie – Grzybowym Królestwie.

Kiedy bracia zostają rozdzieleni, Mario nie waha się ani chwili i wyrusza na epicką wyprawę, aby znaleźć Luigiego. Z pomocą mieszkańców, a przede wszystkim dzielnej księżniczki Peach (Anya Taylor-Joy), Mario zyskuje moc i rusza na ratunek nie tylko brata, ale i całego Królestwa.

Mario i Luigi, bohaterowie kultowej gry Super Mario Bros, to jedni z najbardziej ukochanych bohaterów w całej popkulturze. Gra zadebiutowała na rynku w 1985 roku. Od tego czasu pozostaje fenomenem i zdobywa serca fanów na całym świecie.

Skip to content