SZYBCY I WŚCIEKLI 10 -premiera

Rozpoczyna się koniec drogi. 

Dziesiąty film sagi „Szybcy i wściekli”, rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność.

W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To wróg ,który chce rozbić rodzinę i zabrać wszystko co Dom kocha.  

SZYBCY I WŚCIEKLI 10

19,20,21,22,23 MAJA godz. 17:20 i 20:15

26,27,28,29,30 MAJA godz. 20:15 

Akcja, reż. Louis Leterrier,  prod. USA, Czas: 140 min.  

Ceny biletów: 18 zł (normalny) 16 zł (ulgowy)  (2D napisy pl)      PREMIERA

W filmie „Szybcy i wściekli 5” z 2011 roku Dom i jego ekipa pokonali nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego Hernana Reyesa i zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn Reyesa, Dante (Jason Momoa z Aquamana), był świadkiem tego wszystkiego i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę. 

Plan Dantego rozproszy rodzinę Dominica od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Powstaną nowi sojusznicy, a starzy wrogowie powrócą na nowo. Wszystko się zmieni, gdy Dom odkryje, że jego 8-letni syn (Leo Abelo Perry) jest celem zemsty Dantego.

Skip to content