„The Chosen” IV

Okrzyknięty przez entuzjastów „serialem wszech czasów” kultowy „The Chosen” w nadzwyczajnej odsłonie na wielkim ekranie!

Przygotowany specjalnie dla kin premierowy ponad dwugodzinny pierwszy set czwartego sezonu zapowiada najbardziej kulminacyjne wydarzenia Ewangelii. „Boję się tego, co ma nadejść… Historia zbliża się do końca” – przejmująco brzmią słowa Chrystusa…

10 marca, godz. 14:30  (ODC. 1, 2)  Czas: 135 min.

17 marca, godz. 15:30 (ODC. 3, 4) Czas: 120 min.

 24 marca, godz. 15:30 (ODC. 5, 6) Czas: 133 min.

 27 marca, godz. 18:00 (ODC. 7, 8)  Czas: 160 min.

Biblijny,  reż. Dallas Jenkins. prod. USA 

Ceny biletów (2 odcinki): 18 zł (normalny) 16 zł (ulgowy) 2D lektor pl  


Śmierć Jana Chrzciciela rozpoczyna ciąg najbardziej dramatycznych wydarzeń. Jezus jest coraz bliżej pełnego zrealizowania swej ziemskiej misji. Proroctwa się wypełniają. Wybrani są zdezorientowani. Judasz, obracając w ręku srebrniki, walczy z pożądliwą pokusą. Marię Magdalenę przeszywa niespotykany lęk, gdy spogląda na kamienny grób. Boży Syn ukradkiem płacze. Śmierć, nieszczęście, katastrofa wiszą w powietrzu… Finał zbliża się wielkimi krokami.

Niewiele filmowych opowieści opartych na wierze jednocześnie podbiło serca widzów i zdobyło uznanie krytyków. Fanów ujęło niespotykane dotąd wśród twórców mierzących się z Ewangelią spojrzenie na Jezusa i Jego relacje z ludźmi. „The Chosen” postawił na eksponowanie ludzkiej natury Boga-Człowieka – na ekranie możemy śledzić Zbawiciela podobnego do każdego z nas „we wszystkim oprócz grzechu”.

Skip to content