WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ 

Zdobywca 7 OSCARÓW🏆

11 KWIETNIA  godz. 19:19

Komedia, Akcja, Sci-Fi, reż. Dan Kwan, Daniel Scheinert,  prod. USA Czas: 150 min. 

Ceny biletów: 15 zł (ulgowy studyjny) (2D  napisy pl)

„WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ”🏆💥 – ROZSZERZONA WERSJA FILMU wzbogacona o dodatkowe materiały – wyselekcjonowane przez szalony duet Daniels making of, niedostępne nigdzie poza salą kinową❗️

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Skip to content