Brzozowski Dom Kultury 
realizuje projekt dofinansowany
 z Funduszy Europejskich 
„Archiwum Cyfrowe Kultury Brzozowskiej”
stare _hd new

IX Konkurs Piosenki  „Nie takie stare..(jak świat)”

Konkurs piosenki  „Nie takie stare..(jak świat)” jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych klasy: VI, VII i VIII oraz szkół średnich.

Zadaniem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych uczniów, którzy ukończyli V klasę szkoły podstawowej, oraz zainteresowanie ich repertuarem polskich wokalistów i zespołów, począwszy od lat 60 do współczesnych.

Terminy konkursu :

– Eliminacje   –  26 kwietnia 2023 r. godz. 10:00

Finał   –    15 czerwca 2023 r.  godz. 18:00

 –  zgłoszenia i mp3 z podkładem należy wysłać na adres: konkursbdk@gmail.com

lub dostarczyć wypełnione zgłoszenia do Brzozowskiego Domu Kultury.

Należy pamiętać o podaniu imienia i nazwiska uczestnika, tytułu piosenki, klasy i szkoły oraz nr telefonu do kontaktu (oraz nazwisko opiekuna).

Termin zgłoszeń – do 24 kwietnia 2023.

W tej edycji wybieramy piosenki z repertuaru:                                                                 

zespołu „Vox” i Ryszarda Rynkowskiego, Edyty Górniak, Kayah, Sławy Przybylskiej.

       – Lista utworów do wyboru:

     Vox i Ryszard Rynkowski „Rycz mała rycz”, „Bananowy song”, „O Magdaleno”, „Tęczowy most”, „Masz w oczach dwa nieba”, Szczęśliwej drogi już czas”, „Wypijmy za błędy”, „Natalie”, „Wznieś serce”, „Czemu nie tańczę na ulicach”.

Edyta Górniak – „To nie ja”, „Jestem kobietą”, „Kolorowy wiatr”, „List”, „Szyby”, „Będę śniła”, „Nie opuszczaj mnie”, „Nie proszę o więcej”, „Król”, „Niebo to my”.

Kayah – „Testosteron”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie śpij”, „Supermenka”, „Ta Bakiera”, „Za późno”, „Na językach”, „Po co”, „Ramię w ramię”, „To nie ptak”.

Sława Przybylska  – „Uliczka w Barcelonie”, „Pamiętasz była jesień”, „Siedzieliśmy na dachu”, „Miłość w Portofino”, „Okularnicy”, „Widzisz mała”, „Wybaczcie piechocie”, „Batumi”, „Smutny dzień”, „Jestem brzydka”.

Szczegóły w regulaminie!

Skip to content